Ruszyły zapisy na najbliższy termin szkolenia „strzelectwo dla każdego”. Projekt jest realizowany w ramach konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą „Wspieranie upowszechniania strzelectwa”. Szkolenie jest całkowicie darmowe i obejmuje strzelanie odbywa się pistolet typu Glock (w kal. 9x19mm), typu AK- 47/AKM (w kal. 7,62×39), typu M4/M16 (.223 REM) broni sportowej w kal. 5,6mm oraz broni pneumatycznej.

WAŻNE ❗️❗️

Bardzo proszę o zapoznanie się z opublikowanymi informacjami na stronie https://strzelanie.pzss.org.pl/ a następnie o zapis bądź kontakt w sprawie pytań (SMS, telefonicznie, bądź poprzez fb). Zainteresowanie jest bardzo duże a zależy nam wszystkim na sprawności zapisów. Jeżeli nie odbiorę telefonu, proszę o sms i oddzwonię

ZAPISY ❗️❗️

Aby zapisać się na szkolenie 30 oraz 31 lipca w godzinach 9-14 należy WYSŁAĆ SMS na numer 791 940 515 z imieniem i nazwiskiem oraz informacją, że chodzi o ww projekt. Jest 20 miejsc oraz lista rezerwowa.

Zapisy na kolejne terminy będą odbywały się wyłącznie poprzez aplikacje zgodnie z podanymi terminami rejestracji. W projekcie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 26 rok życia, która nie jest zrzeszona w żadnym klubie o charakterze strzeleckim (więcej szczegółów na stronie https://strzelanie.pzss.org.pl/)

Martyna ❤️

Kategorie: Ermador