W klubie Ermador prowadzimy kursy oraz szkolenia tj:

  • szkolenia podstawowe z obsługi broni,
  • przygotowanie na patent strzelecki, który jest niezbędny do otrzymania licencji zawodniczej PZSS

Pomagamy również uzyskać oraz utrzymać pozwolenie na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich

AKTUALNE KURSY:

KURS NA PATENT STRZELECKI

Prowadzimy zapisy na kurs na patent strzelecki. Zapisać można się pisząc na adres biuro.ermador@gmail.com. Cena kursu to 250zł + strzelba dla chętnych dodatkowo płatna. Więcej informacji pod numerem telefonu 791 940 515 bądź mailowo.

KURS INSTRUKTORA STRZELECTWA SPORTOWEGO, BOJOWEGO ORAZ DYNAMICZNEGO

Poniżej przedstawiam informację dotyczące kursu na instruktora strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Kurs odbywać się będzie w Bielsku-Białej od 5.09 do 25.10.2020roku. Kurs prowadzony jest w soboty oraz niedziele w godzinach 9:00-17:30
 Kurs składa się z dwóch części : Instruktor Sportów Strzeleckich – koszt 2150zł, I pomoc przedmedyczna 150zł oraz strzelectwo dynamiczne 200 zł i część dotycząca broni bojowej 490 zł. Z części ogólnej zwolnieni są tylko absolwenci AWF (-340zł). Możliwość płatności w ratach do 12/12m-cy. W programie Kursu uwzględnione jest szkolenie z zakresu broni : sportowej , krótkiej bojowej , gładkolufowej i maszynowej . Forma zajęć: weekendowa. Możliwość finansowania z Rekonwersji i Urzędu Pracy. Prowadząca Kurs kadra składa się z samych wybitnych, należących do czołówki światowej i krajowej wykładowców.


Uczestnicy Kursu po zaliczeniu Egzaminu Końcowego otrzymują :
– Legitymację Instruktora Sportu Strzeleckiego wydaną przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do prowadzenia zajęć z zakresu wyszkolenia strzeleckiego, w jednostkach szkoleniowych, oświatowych, szkołach i klubach sportowych, Służbach Mundurowych oraz wszelkich innych jednostkach w/d potrzeb. – Legitymację Instruktora strzelectwa ze specjalnością: strzelectwo sportowe, bojowe i dynamiczne
 – Świadectwo ukończenia Kursu I pomocy przedmedycznej
 – Zaświadczenie o ukończeniu kursu prowadzącego strzelanie instruktora strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego( przygotowanie do prowadzenia zajęć z broni krótkiej bojowej, maszynowej i gładkolufowej) oraz strzelectwa dynamicznego).
– Dodatkowo bezpłatnie trakcie Kursu odbywa się szkolenie objęte programem dla Prowadzących strzelanie i sędziów strzelectwa.

Wydanie Licencji PZSS- sędziego strzelectwa- egzamin i licencja płatne na konto PZSS – 50zł
 Wydanie Legitymacji PZSS – Prowadzącego Strzelanie (po spełnieniu wymagań regulaminowych) – płatne na konto PZSS 50zł
 Wydanie Legitymacji PZSS – Instruktora Sportów Strzeleckich – płatne na konto PZSS – 100zł
     Uczestnicy otrzymują również autorskie materiały szkoleniowej w wersji ksero oraz elektronicznej.

 Osoby chętne proszone o kontakt na maila biuro.ermador@gmail.com. Potrzebne informacje to imię, nazwisko oraz numer telefonu. Warunkiem uczestniczenia w kursie jest ukończona min szkoła średnia (matura nie wymagana).